Máte dotazy? Volejte!
+420 477 074 211

KARIÉRA - Mistr skladu kulatiny

CO VÁS ČEKÁ

Vedení a motivace týmu

Zastupování vedoucí skladu kulatiny

Zodpovědnost za správné vytřízení a zaskladnění kulatiny

Zodpovědnost za dodržování BOZP na Vašem pracovišti

JAKÉ ZNALOSTI
A DOVEDNOSTI
BYSTE MĚLI MÍT

SŠ vzdělání ideálně v dřevařském nebo lesnickém oboru

Zkušenost a vedením lid, přirozenou autoritu

Znalost druhů a kvalit dřevin

Běžnou znalost práce na PC

Zodpovědný přístup k práci

Ochotu pracovat na směny

VYBRANÉ BENEFITY

Osobní ohodnocení až do výše 12,5 % základní mzdy

Výkonnostní prémie až 17% základní mzdy

Nadstandartní příplatek za práci v noci a o víkendu

Pravidelná valorizace mzdy

Roční odměna dle splnění ekonomického ukazatele

Dotované závodní stravování

Příspěvek na dopravu 5 – 20 km 750 Kč a dále dle vzdálenosti

Odměna za doporučení nového zaměstnance 15.000 Kč

Po prvním roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Odměna při zaměstnaneckém výročí

Příspěvek při narození dítěte 10.000 Kč

Příspěvek při uzavření prvního sňatku 5.000 Kč

Dovolená 5 týdnů

KONTAKTUJTE NÁS, OZVEME SE VÁM ZPĚT

Bližší informace o zpracovávání Vašich osobních údajů pro účely kontaktního formuláře naleznete ZDE.